• Ušetříme vám čas i starosti – nabízíme všechny typy půdních schůdků (dřevěné, kovové,zateplené, protipožární i s montáží na stěnu) od výrobců FAKRO, JAP a DOLLE
  • Pomůžeme vám s výběrem – vyslechneme si vaše požadavky a poradíme vám, jaký typ a rozměry stahovacích schodů budou pro váš dům nejvhodnější
  • Postaráme se o montáž – pro zákazníky z Plzně, Prahy, středních Čech a okolí na přání zajistíme kompletní montáž schůdků zkušeným technikem

TIP: Objednejte si půdní schody s dopravou zdarma v našem internetovém obchodu.

 

Dodáváme všechny typy půdních schodů

Zajišťujeme prodej a odbornou montáž půdních schodů s kovovým nebo dřevěným žebříkem. V našem sortimentu najdete kvalitní schůdky FAKRO, JAP a DOLLE. Vybrané modely nabízíme také v protipožárním nebo zatepleném provedení. Půdní schody dodáváme vždy smontované a připravené k instalaci.

Vyberte si dřevěné nebo kovové schůdky pro zajištění pohodlného a praktického přístupu na půdu či do podkroví. Po každém použití je efektivně schováte ve stropě, a získáte tak více místa v interiéru.

  • Kovové stahovací schody jsou vyrobené z jednotlivých segmentů neboli schůdků. Samotný rám a víko schodiště je obvykle ze silnostěnného plechu. Výšku můžete snadno změnit odebráním jednoho nebo více spodních segmentů.
  • Dřevěné stahovací schody většinou obsahují tři nebo čtyři žebříkové části spojené panty. Na rozdíl od kovových jsou tišší při rozkládání i skládání. Pro úpravu výšky stačí jednoduše seříznout spodní díl žebříkové části.

Půdní schůdky se vyrábí v různých rozměrech. Mezi ty nejžádanější patří 80 × 60, 70 × 120, 80 × 70, 70 × 70, 70 × 90, 80 × 60, 90 × 60, 110 × 70, 60 × 100 a 70 × 100. Navíc si u nás můžete objednat také schůdky s atypickými rozměry.

 

Kvalitní schody od známých výrobců

Logo FAKRO

FAKRO je druhým největším hráčem na mezinárodním trhu s půdními schůdky. Výrobní program této firmy zahrnuje stahovací, výsuvné a skládací schody. Díky kvalitní konstrukci je jejich veškerá obsluha jednoduchá a pohodlná. Společnost FAKRO vyrábí pro český i zahraniční trh různé typy schůdků – protipožární, termoizolační a se dřevěným nebo kovovým žebříkem. Snadno tak proměníte půdy či podkroví v přístupná místa i bez prostorově náročného schodiště. Délku dřevěných / kovových schůdků navíc snadno přizpůsobíte výšce místnosti.

Logo JAP

JAP vyrábí osvědčené stahovací schody s montáží do stropu nebo na stěnu. Více než 25 let tato česká firma přináší na trh nejrůznější stavební prvky – stavební pouzdra, skryté zárubně, grafosklo, zábradlí, dveře, posuvné systémy a stahovací schody. Do sortimentu JAP patří klasické, zateplené i protipožární schůdky pro snadný přístup do podkroví či na půdu. Konkrétně vyrábí tato společnost tři modelové řady, které spojuje moderní design, jednoduchá montáž a nenáročná manipulace. Veškeré stahovací schody navíc JAP dodává v několika rozměrech a délkách.

Logo DOLLE

Půdní schody od dánské firmy DOLLE jsou oblíbené díky konstrukci z masivu a špičkovému zateplení. Nabízí totiž nejlepší izolaci na trhu, která výrazně snižuje tepelné ztráty. Nejen proto jsou vhodné především do novostaveb a rodinných domů. Ke komfortnímu používání schůdků na půdu či do podkroví přispívají široké schodnice. Díky unikátnímu systému Click FIX je instalace navíc rychlá a mimořádně jednoduchá. Kompletní montáž tak může snadno provést jediná osoba. Příjemným bonusem je výhodná cena a široká nabídka, ve které si každý najde ideální půdní schůdky.

 

Odborná montáž půdních schodů

Zaměření, dopravu a instalaci půdních schodů zajišťujeme v lokalitách Plzeň, Praha, střední Čechy a okolí. Zaujaly vás stahovací schůdky FAKRO, JAP nebo DOLLE? Rádi odpovíme na vaše dotazy, poradíme vám s výběrem nebo pro vás zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

 

Kontaktujte nás pro více informací