• Doporučíme vám ideální řešení – společně vybereme nerez zábradlí, které bude skvěle vypadat a zároveň splňovat všechny vaše požadavky
  • Zajistíme kompletní montáž – montáž zábradlí z nerezové oceli provádíme v lokalitách Plzeň, Praha, střední Čechy a okolí
  • Poradíme vám s výběrem – pomůžeme vám sladit zábradlí s ostatním vybavením interiérů

TIP: Objednejte si nerezové zábradlí v našem e-shopu. Nabízíme všechny komponenty pro vnitřní i venkovní zábradlí s lankovou, prutovou, skleněnou nebo kombinovanou výplní. Při nákupu nad 3 000 Kč je navíc doprava po celé ČR zdarma.

Do moderních interiérů patří moderní zábradlí

Vyberte si nerezové zábradlí pro bezpečné a moderní schodiště. Zajišťujeme kompletní dodání a odbornou montáž stavebnicového zábradlí JAP. Hlavní komponenty zábradlí se vyrábí z kvalitního nerezu AISI 304 nebo AISI 316. Nejen proto je vhodné do vnitřního i venkovního prostředí.

Zábradlí z nerezové oceli AISI 304 je odolné proti vlhkosti. Není ale určené do agresivního prostředí. Zábradlí z nerezu AISI 316 nabízí díky zvýšenému obsahu molybdenu lepší odolnost proti korozi, a tak je vhodné i do bazénů a průmyslových areálů.

TIP: Nerezové zábradlí lze instalovat také na balkony, terasy nebo francouzská okna.

Nerezové zábradlí jako stavebnice

Sestavte si zábradlí podle svých představ. Dodáváme kvalitní nerezová zábradlí, která se skládají z jednotlivých dílků jako stavebnice. V nabídce pro vás máme nejrůznější komponenty, ze kterých snadno vytvoříte jedinečné zábradlí.

Zábradlí z nerezové oceli může mít lankovou, prutovou, skleněnou či kombinovanou výplň. Madla obvykle bývají nerezová, dřevěná nebo hliníková. Navíc si můžete vybrat z několika designů a možností kotvení.

TIP: Pro zákazníky z Plzně, Prahy, středních Čech a okolí rádi zajistíme odbornou montáž zábradlí na schodiště, balkony, terasy i francouzská okna.

3 výplně nerez zábradlí na schodiště i balkony

Nerezové zábradlí nabízíme ve třech základních variantách. Na přání ale dodáváme také zábradlí, které obsahuje kombinaci dvou typů výplní.

Nerezové prutové zábradlí – Uspořádání prutů může být vodorovné nebo svislé. U vodorovné varianty má zábradlí obvykle čtyři nebo pět řad dutých prutů s kruhovým / čtyřhranným průřezem.

 

 

 

 

 

 

Nerezové lankové zábradlí – Tento typ výplně je ideální do firemních prostor a všech interiérů v industriálním stylu. Lanková zábradlí doporučujeme kombinovat s nerezovým madlem.

lanka2lanka4lanka7lanka6

 

 

Nerezové skleněné zábradlí – Zábradlí z kaleného skla vypadá moderně a je stejně bezpečné jako v případě prutové / lankové výplně. Použité sklo může být čiré, kouřové nebo z grafoskla.

sklosklo spiderskla lankahranaty drzak skla

 

 

 

 

 

 

 

 

Proč si vybrat zábradlí JAP?

Česká společnost JAP vyrábí kvalitní nerezové zábradlí stavebnicového typu. Při výrobě využívá moderní zázemí a špičkové strojní technologie. Zábradlí JAP z nerezové oceli je proto vhodné do interiérů i venkovních prostor. Díky svým vlastnostem a výhodám se používá zejména na betonová schodiště, montované schody, balkony, terasy nebo třeba francouzská okna.

Zábradlí JAP je zárukou bezpečné a funkční ochrany schodiště. Na první pohled zaujme čistým a elegantním vzhledem. V kombinaci se skleněnou, prutovou, lankovou či kombinovanou výplní se stane ozdobou každého interiéru. Díky univerzálnímu designu navíc zábradlí z nerezové oceli snadno sladíte s ostatním vybavením domu.

Montáž zábradlí bez starostí

Kompletní dodání a montáž nerezového zábradlí zajišťujeme v lokalitách Plzeň, Praha, střední Čechy a okolí. Stačí nám poslat délku schodiště od hrany prvního do posledního schodu (případně délku galerie) a požadavky na konstrukci zábradlí. Obratem pro vás zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Kontaktujte nás pro více informací