• Pomůžeme vám najít ideální dveře – společně vybereme interiérové dveře přesně podle vašich představ, navíc máme přehled o akčních nabídkách, se kterými ušetříte
  • Ušetříme vám čas a zbytečné starosti – zajišťujeme kompletní dodávky dveří od zaměření, přes dopravu až po odbornou montáž kvalifikovaným technikem
  • Ukážeme vám všechny možnosti – nabízíme klasické, posuvné nebo skleněné dveře v mnoha variantách, dekorech a rozměrech
  • Splníme i náročná přání – máme zkušenosti z nejrůznějších zakázek i atypických realizací

 

Široká nabídka typů, dekorů a rozměrů

Zajišťujeme prodej a montáž interiérových dveří pro zákazníky v Plzni, Praze, středních Čechách a okolí. Jsme obchodními partnery firem Porta Doors, SOLODOOR, SEPOS a  SAPELI . Díky tomu si u nás můžete vybrat z největší nabídky typů, dekorů nebo rozměrů dveří do interiéru. Na přání dodáváme také bezfalcové, bezobložkové, protipožární, kouřotěsné, protihlukové či atypické dveře.

Výplní interiérových dveří obvykle bývá voština (tvrzený papír ve tvaru včelí plástve) nebo DTD (dřevotřísková) deska. V našem sortimentu samozřejmě najdete všechny běžné povrchy – dýhované, laminátové, fóliované i lakované. Kromě dveří dodáváme také stavební pouzdra, dveřní kování a obložkové, bezfalcové, skryté nebo renovační (OKZ) zárubně.

 

Kvalitní dveře od známých výrobců

Logo Porta Doors

Více než 20 let vyrábí společnost Porta Doors moderní interiérové dveře a zárubně, které dodává do celého světa. Využívá při tom inovativní technologie, šetrný přístup k životnímu prostředí a designové trendy. Porta Doors přináší široké možnosti personalizace dveří podle vašich představ včetně atypických rozměrů nebo provedení. Výrobní proces i používané materiály jsou na nejvyšší úrovni – dveře Porta Doors díky tomu mají všechny předpoklady stát se jedinečnou součástí vašeho domova na mnoho let. Stále častěji se navíc používají také do komerčních prostor.

Logo Solodoor

Česká firma SOLODOOR dodává na domácí i zahraniční trh dveře v mnoha různých dekorech a provedeních. Patří mezi největší a nejznámější výrobce interiérových dveří v ČR. Přízeň zákazníků si získává díky osvědčené kvalitě, modernímu designu a široké nabídce povrchů, typů i prosklení. Každý zákazník si tak může vybrat dveře podle svých požadavků. Další výhodou jsou krátké čekací lhůty – nejprodávanější modely dveří má SOLODOOR obvykle skladem. Kromě interiérových a vstupních dveří vyrábí také obložkové zárubně v několika variantách.

 

Logo SEPOS

Výrobce dveří SEPOS působí na českém trhu od roku 1991. Díky více než 70 dekorům v nabídce si každý snadno vybere ty nejvhodnější dveře pro vlastní interiéry. Před několika lety navíc společnost SEPOS začala vyrábět také zárubně, které mají stejné dekory jako nejprodávanější modely dveří. Popularita výrobků této firmy proto stále roste mezi odborníky i koncovými zákazníky. SEPOS tak právem patří mezi nejvýznamnější výrobce v ČR. Kromě dveří nebo zárubní prodává i kování a další dveřní doplňky.

Logo SAPELI

Firma SAPELI je předním českým výrobcem interiérových dveří a zárubní s více než 100letou tradicí. Každý rok dodává na trh desítky tisíc dveří, které vynikají kvalitou, designem i 5letou zárukou. Vybírat můžete z opravdu rozsáhlé nabídky materiálů, povrchů a rozměrů. SAPELI totiž vyrábí 20 modelových řad dveří v mnoha různých dekorech. Navíc do nabídky pravidelně přidává další novinky podle světových trendů. Díky tomu se dveře značky SAPELI prosadily i v mnoha zahraničních zemích. Součástí sortimentu tohoto výrobce jsou také dveřní doplňky a kování.

 

Dveře pro Plzeň, střední Čechy, Prahu i okolí

Kompletní dodání interiérových dveří zajišťujeme v lokalitách Plzeň, střední Čechy, Praha a okolí. Máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku, potřebujete poradit s výběrem nebo se chcete na něco zeptat?

 

Kontaktujte nás pro více informací