Společnost SAPELI je v současné době největším českým výrobcem interiérových dveří. Na tuzemský i zahraniční trh dodává dveře špičkové kvality dostupné v mnoha různých variantách a povrchových úpravách. Mezi nejoblíbenější modely patří dveře SAPELI ELEGANT, KUBIKA a HARMONIE.

Produkty SAPELI

  • Interiérové vnitřní dveře
  • Obložkové zárubně (obložky)
  • Posuvné dveře na stěnu / do pouzdra
  • Bezpečnostní dveře
  • Vchodové dveře do bytu
  • Skleněné dveře SAPGLASS
  • Prosklené stěny
  • Kliky a kování

Kompletní dodání a odbornou montáž produktů SAPELI zajišťujeme v lokalitách Praha, střední Čechy, Plzeň a okolí.

Historie a současnost

Historie firmy začíná na konci 19. století, kdy byla na území dnešní továrny založena pila. Postupným vývojem dřevařských produktů se zde před druhou světovou válkou poprvé začaly vyrábět kvalitní dveře. Válka bohužel tento rozmach omezila a v jejím závěru byla výroba zničena při náletech. Nicméně ani to nepřesvědčilo majitele o tom, že by měli výroby zanechat – do tří let byly dveře SAPELI opět na výsluní československého trhu.

Další rána přišla v roce 1948 ve formě znárodňování soukromých firem. Začátkem 90. let minulého století byla tato výrobní společnost na pokraji krachu – stejně jako většina národních podniků té doby. Do vedení firmy se však vrátil potomek původních majitelů. Během několika let ji postavil opět na nohy a vytvořil prosperující závod, který se stal absolutní jedničkou České republiky ve výrobě dveří.

Proč dveře SAPELI?

Interiérové a vchodové dveře SAPELI staví svou nabídku na dokonalé kvalitě jak z hlediska montáže, tak i spokojenosti tisíců zákazníků. Navíc můžete vybírat z desítek různých materiálů, povrchových úprav, dekorů, prosklení a kování.

Již několik desetiletí společnost SAPELI udává směr interiérovým dveřím. Veškeré produkty jsou před uvedením na trh podrobené náročnému testování. Díky tomu se můžete spolehnout na jejich špičkovou kvalitu po všech stránkách.

Katalog dveří a zárubní ke stažení

Sapeli

Sapeli

Vybrané realizace

Líbí se vám dveře nebo zárubně od firmy SAPELI? Máte zájem o zpracování nezávazné kalkulace a odbornou montáž v lokalitách Praha, střední Čechy nebo Plzeň a okolí? Kontaktujte nás pro více informací a zaslání ceníku.

Mám zájem o nezávaznou cenovou nabídku